logo

POZNAJ URGO

URGO to francuska marka wiodąca w dziedzinie leczenia ran, która oferuje innowacyjne rozwiązania wspomagające leczenie wielu dolegliwości.

Dzięki URGO szybko i skutecznie pozbędziesz się takich dolegliwości jak opryszczka, rany cięte, afty, pęknięcia skóry, zniszczone paznokcie, pęcherze, odciski, a nawet oparzenia.

To marka o zasięgu międzynarodowym, dostępna w ponad 30 krajach.
URGO od 60 lat cieszy się zaufaniem pacjentów na całym świecie, zapewniając:

  • profesjonalne produkty najwyższej jakości,
  • innowacyjne technologie o skuteczności potwierdzonej w badaniach klinicznych,
  • odpowiednio dopasowane, stale rozwijane technologie dla szybszego gojenia ran.
POZNAJ URGO

MISJA URGO

Misją URGO jest określenie potrzeb w zakresie zdrowia i leczenia pacjentów oraz opracowanie innowacyjnych rozwiązań z zastosowaniem technologicznych i naukowych umiejętności oraz wiedzy. Aby w większym stopniu spełniać potrzeby społeczeństwa i nieustannie wprowadzać innowacje na rynek, firma URGO zwiększa skuteczność swoich badań naukowych dzięki badaniom klinicznym systematycznie prowadzonym w celu wykazania skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów. Zespół składający się z 58 pracowników z uzupełniającym się wykształceniem (chemicy, specjaliści od spraw polimerów, fizycy, technicy, biolodzy, farmaceuci i lekarze) zajmuje się technikami biologicznymi, aby opracować rewolucyjne produkty przeznaczone do leczenia określonych dolegliwości.

INNOWACYJNE PRODUKTY URGO

Od założenia firmy w 1958 roku, URGO nieustannie przesuwa granice tradycyjnego opatrunku:
  • 1960 - pierwszy opatrunek gotowy do użycia
  • 1972 - opatrunek z antyseptycznym kompresem
  • 1973 - opatrunek oddychający
  • 1977 - opatrunek rozciągliwy, dostosowujący się do ruchów ciała
Ostatnio URGO stworzyło ultrachłonny plaster z opatrunkiem, który jest 3 razy bardziej chłonny w porównaniu ze standardowym. Najnowszym efektem badań jest opracowanie plastra w płynie opartego na opatentowanej technologii Filmogel®. URGO inwestuje znaczące środki w badania kliniczne i rozwój, aby wykazać terapeutyczną skuteczność swoich produktów.

TECHNOLOGIA FILMOGEL

URGO umożliwia dostęp do najnowszych osiągnięć opartych na wiedzy i doświadczeniu naukowców. Najnowszym efektem badań jest opracowanie plastra w płynie opartego na opatentowanej technologii Filmogel®. URGO z technologią Filmogel® to jedyny na polskim rynku innowacyjny plaster w płynie, wzbogacony o składniki przyspieszające gojenie i leczenie do stosowania bezpośrednio na ranę, o skuteczności potwierdzonej w badaniach klinicznych.

KontaktLaboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa, XIII piętro
Tel. (0 22) 616 33 48
Fax: (0 22) 617 69 21
e-mail: kontakt@pl.urgo.com


KRS : 0000060390
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
Sąd Gospodarczy, XIII Wydział KRS

Kapitał zakładowy: 190 485 PLN

NIP: 113-23-30-835, REGON: 013276500

PEŁNA GAMA PRODUKTÓW