logo
TECHNOLOGIA ELEKTROTERAPII PRZECIWBÓLOWEJ

CZYM JEST URGO TENS?

TENS to przezskórna neurostymulacja elektryczna. Jest technologią medyczną z użyciem prądów o specjalnie dobranym natężeniu w celu uśmierzenia bólu, bez skutków ubocznych. Metoda stosowana i rekomendowana przez fizjoterapeutów.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE - STOSOWANA PRZEZ FIZJOTERAPEUTÓW

JAK DZIAŁA ELEKTROTERAPIA TENS?

1

ŁATWE I WYGODNE STOSOWANIE

W przypadku bólu pleców, mięśni czy stawów, umieść URGO elektrostymulator na bolące miejsce.

2

PODWÓJNE DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE

Po włączeniu, prąd o specjalnie dobranym natężeniu zaczyna stymulować włókna nerwowe pod skórą. Impulsy ograniczają przekazywanie sygnałów bólowych do rdzenia kręgowego i mózgu. Stymuluje również wydzielanie endorfin, naturalnych hormonów przeciwbólowych

3

ULGA W BÓLU

Zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę w bólu bez stosowania leków przeciwbólowych.

OD 16
ROKU ŻYCIA

ALTERNATYWA
DO FARMAKOTERAPII

WYGODNE I NOWOCZESNE
URZĄDZENIE

WIELOMIEJSCOWE
ZASTOSOWANIE

FIZJOTERAPIA
Z URGO TENS

DLA KOGO?


Dla osób cierpiących:

  • z powodu bólu pleców (np. rwy kulszowej)
  • na przewlekłe bóle stawowe (np. artroza, zapalenie stawów, reumatyzm) lub ostre bóle stawowe (np. kolana, biodra, ramiona)
  • na urazy mięśniowo-szkieletowe (np. skręcenia, zapalenia ścięgna) po konsultacji z lekarzem

WIELE ZASTOSOWAŃ

WARTO WIEDZIEĆ

Elektrostymulacja - czy można wykonać w domu?

Elektrostymulacja ma w dzisiejszych czasach dość szerokie zastosowanie, a na szczególną uwagę z pewnością zasługują efekty terapii przeciwbólowej wykorzystującej prądy TENS. Co więcej, z dobrodziejstw leczniczych możliwości impulsów elektrycznych można obecnie korzystać nawet bez wychodzenia z domu. Sprawdź, na czym polega elektrostymulacja i kiedy warto ją stosować. Dowiedz się, czy niewielkie urządzenie jest w stanie zastąpić środki przeciwbólowe.

Zdrowy kręgosłup - jak zachować przy siedzącym trybie życia?

Zdrowy kręgosłup kontra siedzący tryb życia to niestety wyjątkowo nierówne starcie, w którym rusztowanie naszego organizmu już od początku jest na przegranej pozycji. Czy można zadbać o prawidłową kondycję pleców nie rezygnując z ciągłego przebywania na krześle, fotelu lub kanapie? Sprawdź, jak zadbać o zdrowie kręgosłupa, a przy tym łagodzić dokuczliwy ból pleców.